BİZİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP EDİN
BİZE ULAŞIN +90 530 667 24 19 +90 530 150 86 27

SIKCA SORULAN SORULAR

Üniversite girişine uzaklığımız 400 metredir.
Yurdumuzun 20 m yanında otobüs durağı var. Buradan 3-5 dakika arayla Küçük Sanayi dolmuşları geçiyor. Fakülteler de dolmuş güzergahı üzerinde bulunuyor. Öğrenci 5-10 dakika içerisinde fakültesine ulaşıyor. Ayrıca belediye otobüsleri de aynı güzergahı takip ediyor.
Yurdumuzdan üniversite kampüsüne taşıma servisimiz vardır.
Görükle'ye ulaşım gece saat 01?e kadar devam etmektedir. Okul çıkış saatlerinde hiçbir ulaşım sıkıntısı olmaz.
Uzak. 32 km. Ancak, bu kampüsün çevresinde öğrencilerin barınmasını karşılayabilecek yurt yok. Şehir merkezindeki veya Görükle?deki yurtlardan yararlanmak gerekiyor. Derse giriş saatlerinde yoğun trafik nedeni ile normal ulaşım araçlarıyla kampüse her iki taraftan da ulaşım yaklaşık 1 saat alıyor. Otobüsler de çok dolu oluyor. Biz, servis sağlayan şirketlerle öğrencilerimizi buluşturup uygun şirketten hizmet almalarını sağlıyoruz. Yurdun önünden öğrenci alınıyor, Çevre Yolu kullanılarak 18 dakikada okuluna ulaştırılıyor. Dönüşte aynı yolla yurdun önüne bırakılıyor. Geçen öğretim yılında ücret aylık 100 TL idi.
Kadrolu 4 güvenlik görevlisi ile 24 saat güvenlik hizmeti sunuyoruz. Giriş kapımızda parmak izi ile çalışan turnikeli geçiş sistemi var. Ayrıca yangın merdivenleri çıkışları, yurt girişi ve çevresi ve yurt içindeki genel mekanlar kayıtlı kamera sistemi ile kontrol edilmektedir. Koridorlarımızda yangın sensörleri , kuru tozlu ve gazlı yangın söndürücüler ayrıca hortumlu yangın istasyonları,panik bar?lı yangın kapıları bulunmaktadır.
Yurdumuzda 24 saat öğrencinin muhatap olabileceği bir yönetici bulunmaktadır. Gündüz ve akşam saatleri Yurt Müdürü, geceleri de Yurt Müdür Yardımcıları görev yapmaktadır.
200 kişilik yemek salonumuz var. Sabah kahvaltımız açık büfe şeklinde olup taban ücrete dahildir. Akşam yemeği hizmetimiz 17.30-22.30 saatleri arasında veriliyor. İsteğe bağlıdır.
Blokların ısı yalıtımı sağlandığından ısı problemi olmamaktadır. Sıcak su yaz-kış 24 saat mevcuttur.
Önce katları 1. Ve 2. Öğretim olarak ayırıyoruz. Sonra, fakültelere göre ayırıyoruz. Yani, aynı odaya verdiğimiz öğrencilerin aynı fakülteden, mümkünse aynı sınıftan olmasına özen göstererek bir oda yerleşimi yapıyoruz.
Ücret politikamızla ilgili gerekli bilgi kayıt işlemleri kısmında mevcuttur.

Anahtar Kelimeler : görükle öğrenci yurdu , görükle kız öğrenci yurdu , görükle erkek öğrenci yurdu , görükle öğrenci yurtları , bursa görükle yurt , bursa uludağ üniversitesi yurt , görükle yurt , bursa özel yurtlar , bursa yurt fiyatları , bursa öğrenci yurtları , bursa görükle yurtlar , bursada öğrenci yurtları , bursa kız öğrenci yurdu , bursa erkek öğrenci yurdu , bursa kız yurdu , bursa yurtlar , görükle yurt fiyatları , bursa öğrenci yurdu , bursa erkek yurdu , bursa kız yurdu , uludağ üniversitesi erkek yurdu , uludağ üniversitesi kız yurdu , bursa yurt fiyatları , uludağ üniversitesi yurt fiyatları , bursa özel kız yurdu , bursa özel erkek yurdu

Copyright © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.